Pronađeno tijelo dječaka Vukašina Samardžije

Autor: Direkt Aktuelno Crna hronika
1 minuta čitanja
Vukašin Samardžija

Tijelo desetogodišnjeg dječaka Vukašina Samardžije pronađeno je na lokacija Ljubovića bara prema jezeru Alagovac, potvrdio je Srni jedan od učesnika u potrazi za dječakom.

Vukašin Samardžija

Dječakovo tijelo pronašlo je šest mještana koji su bili u potrazi.

Tijelo je pronađeno u šumi na oko sedam do osam kilometara od njegove kuće.

Policijska stanica Nevesinje juče je zaprimila prijavu da je u četvrtak oko 15.30 časova nestalo desetogodišnje dijete Vukašin Samardžija, nastanjen u mjestu Bojišta bb, opština Nevesinje.

Smatra se da se dječak od kuće udaljio biciklom sa psom, rase šarplaninac. Pas je juče oko 15 časova vratio kući.

Za dječakom je od juče tragalo više od 300 ljudi, pripadnici Policije, Civilne zaštite, Gorske službe sapašavanja, lovačka društva, te veliki broj građana.

Angažovan je bio i Helikopterski servis Republiek Srpske.

Podijeli članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Skip to content
Politika privatnosti

Ova Politika privatnosti definiše politike kontrolora podataka: Udruženje građana „Druga priča“, Stari grad 62, Trebinje, Bosna i Hercegovina u daljem tekstu portal Direkt o prikupljanju, korišćenju i otkrivanju vaših podataka koje prikupljamo kada koristite našu web stranicu www.direkt-portal.com Kontakt osoba zadužena za rukovođenje i nadzor prikupljanja i obrade ličnih podataka: Nikolija Bjelica Škrivan, nikolija.bjelica@direkt-portal.com

Pristupanjem ili korišćenjem naše internet stranice, pristajete na prikupljanje, korišćenje i otkrivanje vaših informacija, odnosno ličnih podataka, u skladu sa ovom Politikom privatnosti.

Više pročitajte na našoj stranici Politika privatnosti.