Gorio auto odbornika SNSD-a Milutina Mastilovića

Autor: Direkt Aktuelno Crna hronika
1 minuta čitanja
Milutin Mastilović (Foto: Trebinje Live)

Odbornik SNSD-a Milutin Mastilović potvrdio je na zasjedanju trebinjske Skupštine da mu je jutros ispred porodične kuće zapaljen automobil.  

Foto: trebinje live

Odbornik Milutin Mastilović, saopštavajući da mu je automobil zapaljen, upitao je narodnog poslanika Nebojšu Vukanoviću “do kada misli da crta mete na čelo ljudima u Trebinju, među kojima je i njegova porodica”.

Iz Policijske uprave (PU) Trebinje saopšteno je da je požar na automobilu u naselju Vinogradi prijavljen oko 3 časa i 20 minuta.

“Pripadnici PU Trebinje su izvršili uviđaj na licu mjesta. Izuzeti su svi tragovi i predmeti koji mogu služiti u otkrivanju počinilaca”, kazali su u PU Trebinje.

Podsjećamo, nedavno je ispod automobila odbornika SNSD-a Srđana Simovića postavljena eksplozivna naprava.

Podijeli članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Skip to content
Politika privatnosti

Ova Politika privatnosti definiše politike kontrolora podataka: Udruženje građana „Druga priča“, Stari grad 62, Trebinje, Bosna i Hercegovina u daljem tekstu portal Direkt o prikupljanju, korišćenju i otkrivanju vaših podataka koje prikupljamo kada koristite našu web stranicu www.direkt-portal.com Kontakt osoba zadužena za rukovođenje i nadzor prikupljanja i obrade ličnih podataka: Nikolija Bjelica Škrivan, nikolija.bjelica@direkt-portal.com

Pristupanjem ili korišćenjem naše internet stranice, pristajete na prikupljanje, korišćenje i otkrivanje vaših informacija, odnosno ličnih podataka, u skladu sa ovom Politikom privatnosti.

Više pročitajte na našoj stranici Politika privatnosti.