Siniša Vučurević v.d. načelnika Odjeljenja za kapitalne investicije

Autor: Nikolija Bjelica Škrivan Direkt priče MISBIH Politika
1 minuta čitanja

Siniša Vučurević imenovan je danas za vršioca dužnosti gradskog Odjeljenja za kapitalne investicije.

Za Vučurevićevo imenovanje na 24. zasjedanju trebinjsklog pšarlamenta glasalo svih 15 prisutnih odbornika.

On je imenovan nakon što je dosadašnji načelnik Danilo Ilić podnio ostavku na to mjesto.

Kako je naveo Srđan Simović, predsjednik Komisije za izbor i imenovanje, Vučurević je trenutno zaposlen u Hidroelektranama na Trebišnjici.

Ovo je ujedno bila i posljednja tačka današnje skupštine.

Podijeli članak
2 komentara

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Skip to content
Politika privatnosti

Ova Politika privatnosti definiše politike kontrolora podataka: Udruženje građana „Druga priča“, Stari grad 62, Trebinje, Bosna i Hercegovina u daljem tekstu portal Direkt o prikupljanju, korišćenju i otkrivanju vaših podataka koje prikupljamo kada koristite našu web stranicu www.direkt-portal.com Kontakt osoba zadužena za rukovođenje i nadzor prikupljanja i obrade ličnih podataka: Nikolija Bjelica Škrivan, nikolija.bjelica@direkt-portal.com

Pristupanjem ili korišćenjem naše internet stranice, pristajete na prikupljanje, korišćenje i otkrivanje vaših informacija, odnosno ličnih podataka, u skladu sa ovom Politikom privatnosti.

Više pročitajte na našoj stranici Politika privatnosti.